Фільми для дітей українською мовою на платформі NH VOD

Kino Dzieci (“Дитяче кіно”) відкрили онлайн доступ одразу до кількох україномовних фільмів. Каталог, який регулярно поповнюється кіноновинками доступний безплатно на платформі NH VOD Kino Dzieci. Стартуємо з трьох дитячих кіносерій, документально-природничого блоку та фестивальних хітів, які полюбилися дітям по всьому світу. Незабаром список доповнять нові стрічки. Фільми доступі онлайн, безкоштовно, без реєстрації та входу у систему. Каталог створено з думкою про наймолодших глядачів, українських біженців та біженок.

Ми віримо, що кіно має силу змінювати світ, й реально допомогти, підбадьорити, полегшити спілкування та вибудувати порозуміння у хвилини неспокою. Тому прагнучи допомогти жителям України, які опинилися у неймовірно складній ситуації, ми використовуємо той інструмент, яким володіємо найкраще. Закликаємо центри допомоги, осередки культури, державні установи, фонди, дитячі садки, школи та інші зацікавлені інституції активно використовувати ресурс платформи та користуватися даною пропозицією.

Ми розробили каталог україномовних повнометражних фільмів та серіалів для дітей. Стрічки доступні безоплатно, без реєстрації та входу у систему на платформі http://nowehoryzonty.pl/ukraina, з думкою про наймолодших українських біженців, які гостюють зараз у польських домівках.

Цикл «Дитяче кіно українською» доступний безоплатно на сайті nowyhoryzonty.pl/kinodzieci. Щоб почати перегляд не потрібно входити у систему, достатньо натиснути «Дивитись». На сторінці кожного з фільмів можна знайти детальну інформацію про доступні мовні версії до перегляду. Доступ безкоштовний і немає часових обмежень. Заохочуємо також скористатися пропозицією для групових показів. Платформа NH VOD активна лише на території Польщі.

Ми поступово доповнюватимемо каталог та інформуватимемо вас про нові надходження.

Партнери циклу «Фільми для дітей українською»: Copenhagen Bombay, KAZstudio, Gutek Film, REinvent, GS Animation, Letko, Badi Badi, Animoon, Roboto Sound, Studio Publishing BM, Uchostudio, Studio ZET, Good4Frame S.C. Дякуємо за підготовку україномовної версії сайту vod Якубові Круліковському (Pracownia Pakamera) та Multiversal @wearemultiversal.

nowehoryzonty.pl/ukraina.s